Дневни Архиви: 16/04/2021 | 20:49

Oвој aприл дуел меѓу Барбра Стрејсенд и Алфред Хичкок на FilmBox

Овој април, сите љубители на филмот имаат можност да одлучат дали врвно филмско уживање е одење на екскурзија со Барбра Стрејсенд или по возбудливите 39 скалила во оригинален Хичкок стил. Прв во рингот на овој филмски дуел влегува The Guilt Trip со Барбра Стрејсенд и Сет Роген. Колегите од филмскиот …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!