Дневни Архиви: 12/04/2021 | 15:51

Слатката комедија за „Малата Каја“ oд сега секое неделно попладне

Забавна комедија за двајца млади кои ќе ги спои една слатка и невина душа, една вистинска мала умница. “Малата Каја” се емитуваше на Канал 5 од понеделник до петок, но од сега ќе ја гледате само во недела во 16 часот. Ова е серија за Неџат и неговата ќерка Каја …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!