Почетна / Забава / Фото | Популарната водителка на Сител наполни 46 години

Фото | Популарната водителка на Сител наполни 46 години

 

Водителката на “Сѐ или нешто” со роденденска забава

 

 

Познатата македонска џет сетерка Лила Стојановска вчера го прослави својот 46-ти роденден. Ѕвездата на телевизија Сител и водителка на најгледаното гејм шоу последниве седум години, од година во година изгледа сѐ помладо и помладо, а енигмата за нејзината убавина се крие во позитивната енергија, добриот дух и негата која си ја пружа постојано.

 

 

ТВ Пакет од сѐ срце ѝ го честита роденденот на Лила и ѝ посакува уште многу години среќа, здравје и љубов.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија во парк со „Одисеја 2024“ – музика од филмовите на Кјубрик

И оваа година, Македонската филхармонија ќе го реализира традиционалниот концерт „Филхармонија на отворено”, кој ќе …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!