Почетна / Телевизија / Видео | Рекламна кампања на дечињата од емисијата со Ивце Пивце

Видео | Рекламна кампања на дечињата од емисијата со Ивце Пивце

Што го буди детето кај вас ?

Давид и Каја, децата од телевизиската емисија на Ивце Пивце во интересна рекламна кампања. “Што го буди детето кај вас” и “Дали некогаш се чувствувате како дете” се прашањата што ги поставија слатките дечиња во паркот на големите родители, а за возврат им подарија слатко задоволство.

Во потрага по вистинските деца, некогаш забораваме како е да се биде дете. Ова видео ве потсетува токму на тоа :

“Горе долу – сите сме еднакви” е детската емисија на Ивце Пивце која на Телма се емитува секој викенд.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ТВ Пакет со поддршка до Канал 5 и осуда на говорот на омраза

ТВ Пакет со поддршка за телевизија Канал 5 која последниот период е мета на оркестирано …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!