Почетна / Телевизија / Големиот брат / Видео | Гол Жељко Близнак (18+)

Видео | Гол Жељко Близнак (18+)

 

ГОЛОТИЈА ВО КУЌАТА НА ГОЛЕМИОТ БРАТ
Големиот Брат 28.03

 

 

Иако најчесто голотиите доаѓаат од страна на девојките во куќата на Големиот Брат, овој пат својот „адут“ го покажа еден од близнаците. Се уште е нејасно, знаат или не станарите дека има камера во туш кабината? Незензурирана верзија секоја вечер на Сител по полноќ.

 

 

 

 

ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!