Почетна / Телевизија / Видео | Братучедот на Трајче се пласираше во 4. круг на „Пинк ѕвезди“

Видео | Братучедот на Трајче се пласираше во 4. круг на „Пинк ѕвезди“

 

Нов настап на Мите, на Сител ќе се емитува следна сабота

 

 

Еден од македонските учесници во “Пинк ѕвезди”, Мите Стоилков вчеравечер во Србија успеа да се пласира од третиот во четвртиот круг. Тој испеа песна од Саша Матиќ и покажа дека Струмица е една од најталентираните во Пинковите шоуа.

Вака звучеше неговиот настап :

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ТВ Пакет со поддршка до Канал 5 и осуда на говорот на омраза

ТВ Пакет со поддршка за телевизија Канал 5 која последниот период е мета на оркестирано …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!