Почетна / МК Сцена / Еве ги добитниците на гратис влезници!

Еве ги добитниците на гратис влезници!

 

Денеска во 12 часот екипата на ТВ Пакет ги извлече најсреќните добитници на гратис влезници за концертите на Жељко Јоксимовиќ во Дојран и Охрид.

 

Наградната игра започна на 25-ти Јули во 22 часот, а заврши денеска (31-ви Јули) во 12 часот. Вкупно се пријавија 1064, од кои 775 правилно ги почитуваа правилата.

Добитници на гратис влезници се:

Андријана Паскоска Лозаноска (2 карти за Дојран)

Бојан Маријана Наумовски (2 карти за Дојран)

Елена Димитриевска (2 карти за Охрид)

Ивона Петковска (2 карти за Охрид)

Добитниците ќе бидат исконтактирани преку приватна порака на Фејсбук во која менаџер од Мастер Тим Продукција ќе ги извести за локацијата каде што ќе може да си ги подигнат освоените гратис влезници.

Екипата на ТВ Пакет им честита на среќните добитници.

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Каролина звучи светски во српско шоу кај Јоксимовиќ

Пред почетокот на пандемијата, македонската ѕвезда Каролина Гочева беше гостинка во новата музичка К1 телевизија, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!