Почетна / Телевизија / Големиот брат / Јаготка на шлагот – Ава го покажа меѓуножјето!

Јаготка на шлагот – Ава го покажа меѓуножјето!

 

Спектакуларната финална вечер на шоуто „Големиот брат“ беше заокружена со голотија. Хрватската старлета Ава Карабатиќ зборувајќи со татко и кој стоеше веднаш до сцената, клекна пред камерите не земајќи го предвид своето кратко здолниште и ни покажа како таа не знае да го скрие меѓуножјето.

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!