Почетна / Забава / Фото | Јелена Карлеуша се вози во автобус

Фото | Јелена Карлеуша се вози во автобус

 

Српската пејачка Јелена Карлеуша со нов лапсус. Имено, таа со своите фанови на Твитер сподели фотографија на којашто може да се види нејзин постер закачен во внатрешноста на еден трамвај. Па на својот профил напиша: „Кој вели дека не се возам со автобус?!“, само уште ова да беше автобус!

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мартин 99: Пред да се оженам еден телефон швалерски, друг за работа

Во најновата епизода на подкастот „Искрено со Ивана И Адријана”, девојките седнаа со Мартин Трпчевски …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!