Почетна / Телевизија / Твоето лице звучи познато / Фото | Елена Ристеска утревечер во тверк позиција – еве како

Фото | Елена Ристеска утревечер во тверк позиција – еве како

 

Утревечер на Сител телевизија не очекува уште едно спектакуларено издание од „Твоето лице звучи познато“. Елена Ристеска ќе настапи со песна од Џенифер Лопез, а од она малку што го видовме глава боли! Ристеска ќе тверка и ќе ја вжешти атмосферата, а според најавата на Сител многумина неа ќе и ги доделат своите поени. Не забораваме да твитаме на хаштаг #тлзп најитересните твитови ќе се појават веќе во понеделник на нашиот сајт. ТВ Пакет секогаш застанува зад најдоброто што го нудат македонските телевизии. Останете така!

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Кој што ќе имитира во финалето на „Твоето лице звучи познато“?

  Вечерва на Сител е финалето на ТЛЗП   Вечерва во 21 часот на Сител …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!