Почетна / Забава / Најдобрите твитови отсега и на ТВ Пакет – најдоброто од 08.11.2014

Најдобрите твитови отсега и на ТВ Пакет – најдоброто од 08.11.2014

 

Македонските твитерџии се навистина креативни, нивната популарност и влијателност од ден на ден расте и затоа одлучивме дa оставиме простор и за нив на овој портал. ТВ Пакет ќе се задржува на она што тие го твитаат поврзано со телевизијата, секако кога ќе има тема за тоа, но место ќе направиме и за останатите. Ете одлучивме да им посветиме малку повеќе внимание, бидејќи навистина го заслужија. Секоја вечер ќе правиме преглед на најдобрите твитови од изминатиот ден па се надеваме дека ќе ви се допадне нашиот избор.

 

Нашите посетители ги потсетуваме дека можат да не следат и на оваа социјална мрежа преку @tv_paket

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Интимен концерт на „Фрајле” на 16-ти март во „Македонска филхармонија”

ористејќи ги своите три гласа, маркантната појава и различниот сензибилитет, членките на новосадскиот бенд „Фрајле” …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!