Почетна / Забава / Турците видоа брадавица, за Италија остана задникот!

Турците видоа брадавица, за Италија остана задникот!

 

На Мадона очигледно не и беше доволно вниманието што и го посветија медиумите кога пред некој ден во Истанбул ја покажа својата брадавица, па одлучи во Рим да го покаже и задникот!

Со оглед на годините што ги има пејачката, првиот нејзин ваков потег предизвика повеќе негативни реакции, отколку одушевувања, но тоа не беше причина да застане тука. Во текот на настапот на стадионот „Олимпико“ во Рим таа ги соблекла панталоните и го свртела задникот кон големата публика.

Што е следно? Се надеваме не она што го имаме на ум…  

 

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Бунтовниците“ се враќаат со нова песна и виртуелен концерт

Фановите на „Бунтовниците“ се воодушевени од изненадувањето што им го приредија нивните миленици. Beќе поминеа …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!