Почетна / Телевизија / Презентерката нема гради, тие ја имаат неа!

Презентерката нема гради, тие ја имаат неа!

 

Кога статистиките покажале дека вестите во Холандија на каналот NOS се вбројуваат меѓу најгледаните програмски содржини само кога оваа надарена презентерка е на смена, на сите им станало јасно за што станува збор. Ниту една презентерка на вести, на ниту еден телевизиски канал во светот, досега не го сторила ова. Провокативно деколте во информативна програма не може баш да се нарече секојдневие, токму затоа нејзините вести се вбројуваат меѓу најгледаните.

Но како и да е… сите знаеме како функционира човечкиот мозок, особено машкиот. Продуцентот на оваа програмска содржина едноставно знаел како фино да си профитира од сето тоа.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Овие филмови се на репертоарот на Телма од 6. до 13. февруари 2021

ПРОГРАМСКА ШЕМА НА ТЕЛМА ТВ ЗА ПЕРИОДОТ ОД 06.02 2021 – 12.02 2021 САБОТА Телма …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!