Почетна / Забава / Еиса Гонзалез не сака да зборува за Лијам

Еиса Гонзалез не сака да зборува за Лијам

 

Пред некој ден зборувавме за тоа како австралискиот срцекршач Лијам Хемсфорт и намонтира рогови на долгогодишната девојка, пејачката Мајли Сајрус, ни помалку ни повеќе туку со мексикансата ѕвезда на теленовели, Еиса Гонзалез.

 

 

Еиса Гонзалез е име кое изминатава недела не излегува од устата на новинарите. Актерката која го позајми својот глас во анимираниот филм ‘The Croods’ и се појави пред новинарите на прес, практично беше растргната и нападната откако одби да говори за врската со Лијам. Еден новинар ја праша Еиса дали има да каже нешто за Лијам, кога таа бурно ја напушти прес конференцијата на која присуствуваше.

Погледнете го видеото и реакцијата на преубавата актерка.

 

 

 

 

Јовица | TВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Скопскиот џез фестивал од 14-ти до 17-ти октомври на МРТ 3

Од 14ти до 17ти октомври ќе се одржи Скопскиот џез фестивал. Покрај квалитетната музика, главниот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!