Почетна / Филм / Вин објави фотографии од „Fast and Furious 7“

Вин објави фотографии од „Fast and Furious 7“

 

Актерот Вин Дизел, една од главните улоги во серијалот филмови „Fast and Furious“ на својата официјална Фејсбук страна ги сподели првите фотографии од сетот од снимањето на седмото продолжение.

 

 

Според шестото продолжение не изненадува фактот што првите објавени фотографии ги прикажува членовите во вакво светло.

 


 

 

Освен фотографите во продолжение може да го погледнете и следното видео:

 

 

 

Мите Иванов | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Култниот трилер со Витни Хјустон и Кевин Костнер овој викенд на МТВ 1

петок (13.03.2020), 21.10 часот – “The bodyguard” (1992) Oбожавателите сакаат да ја видат и да …

error: Содржината е заштитена!