Почетна / Телевизија / Документарната емисија „Талкачи“ со нова сезона

Документарната емисија „Талкачи“ со нова сезона

 

 

Се враќаат оние коишто беа во најстрашните, највисоките и најдлабоките предели низ Македонија. Мистериозните талкања минатата сезона привлекоа големо внимание, па затоа Македонската телевизија одлучи да даде зелено светло за нова сезона на документарната емисија. Од 02. декември „Талкачи“ повторно на МТВ1.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Поради прогласената тродневна жалост, нема да има реклами на ТВ

Поради прогласените денови на жалост од страна на Владата на РСМ, во периодот почнувајќи од …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!