Почетна / Телевизија / Гламурозно финале во живо на „Танц со ѕвездите“

Гламурозно финале во живо на „Танц со ѕвездите“

 

Дали сте подготвени за вистинско чудо? Покрај нашите ѕвезди ќе заблеска и една од најголемите музички ѕвезди на Балканот. Специјалниот гостин на вечерта, Даниела Мартиновиќ, во живо на Македонската радио телевизија. На подиумот блескаат финалистите Атанас, Јована, Маријана и Илија. МРТ ви подготви многу изненадувања, гледајте во недела во 20:15 часот финале на „Танц со ѕвездите“.

 

 

 

 

 

Мите Иванов | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Извештај на ААВМУ за предизборниот период на ТВ од 15.02 до 7.03

Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги денес го објави Извештајот од мониторингот на медиумското …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!