Почетна / Серии / Видео | Фатмаѓул повторно силувана?

Видео | Фатмаѓул повторно силувана?

 

Турската серија „Судбината на Фатмаѓул“ уште од почетокот го држи првото место на листата на најгледаните телевизиски програми во Македонија, а тоа веројатно нема да се промени до крајот на нејзиното емитување со оглед на драмата која оваа приказна им ја нуди на гледачите.

 

 

Во најавата што ја забележавме денеска за новата епизода од „Судбината на Фатмаѓул“ што ќе се емитува вечерва во 19:45 часот, убавата девојка повторно е нападната од маж. Во прилог е најавата, остатокот од епизодата ќе можете да го погледнете вечерва.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Сител со нови симпатични авантури на „Токинг Том и пријателите“

Нова симпатична детска забава во викенд утрата на Сител. Драги дечиња, разбудете се со зборливиот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!