Почетна / Серии / Авантури и акции преку „Knuckles“, нова серија на SkyShowtime

Авантури и акции преку „Knuckles“, нова серија на SkyShowtime

SkyShowtime се подготви за маестрален почеток на новата година со истакнување на десет нови, возбудливи наслови кои ќе се појават на платформата во текот на 2024 година. Со листа од еден куп свежи и оригинални серии, регионални и ексклузивни наслови, SkyShowtime покажува дека е подготвен и оваа година да го задржи вашето внимание пред екраните и да ви понуди бескрајни часови врвна забава.

„Knuckles“ е првата ТВ серија во проширениот „кинематографски свет на Sonic the Hedgehog“. Новата играна акциона серија го следи Knuckles на возбудлива и урнебесна авантура на себепронаоѓање, откако тој се согласува дека ќе го тренира Wade како негов протеже и ќе му ги покаже патиштата на Ехидна воините.

Ова е само дел од богатата понуда на SkyShowtime, а следува по многу успешната 2023 година во која на стриминг платформата се појавија наслови како „Babylon“, „Fellow Travelers“, „Frasier“, „Poker Face“, „Special Ops: Lioness“, оригиналната серија „Yellowjackets“ и многу други.

Побрзајте и регистрирајте го вашиот профил на https://www.skyshowtime.com/mk и уживајте во часовите на врвна забава од некои од најдобрите студија во светот!

Дани | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Документарната серија „Предатори од Карпатите“ на МРТ 1

Во документарната серија „Предатори од Карпатите“ ќе навлеземе длабоко во суровиот европски пејсаж кадешто човекот …

error: Содржината е заштитена!