Почетна / Телевизија / Разголени гради и задници во „Танц со Ѕвездите 2“

Разголени гради и задници во „Танц со Ѕвездите 2“

 

Атрактивните ѕвезди и танчери кои секој викенд на Првиот канал на Македонската телевизија ги покажуваат своите танцувачки вештини беа фатени во интересни и жешки моменти од страна на продукцијата за време на снимањето. Во прилог се фотографии на коишто ќе видите разголени гради и задници.

 

 

{gallery}022014/tanc-zeski{/gallery}

повеќе на овој линк

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ИНРЕКОМ со благодарница за успешната соработка со ТВ Пакет

“Почитувани, Институтот за развој на електронски комуникации прославува 2 години од основањето. По тој повод, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!