Почетна / Телевизија / Големиот брат / Видео | „Робинката“ Сораја одигра секси стомачен танц

Видео | „Робинката“ Сораја одигра секси стомачен танц

 

 

 
Во состав на неделната задача во куќата на „Големиот брат“ – харемот на султанот Сулејман, по повод свадбата на Славко и Маја, односно Сулејман и Хурем, „робинките“ Сораја и Синди го вежбаа својот сомачен танц. Во прилог е видеото.

 

Во состав на неделната задача во куќата на „Големиот брат“ – харемот на султанот Сулејман, по повод свадбата на Славко и Маја, односно Сулејман и Хурем, „робинките“ Сораја и Синди го вежбаа својот сомачен танц. Во прилог е видеото.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!