Почетна / Забава / Евровизија / Видео | Импресивниот настап на Есма и Лозано

Видео | Импресивниот настап на Есма и Лозано

 

Не е важно што не влегоа во финалето, важно е што покажаа што знаат и умеат, а цела Европа дозна дека тоа е многу! Во прилог е импресивниот настап на Есма и Лозано на втората полуфинална вечер од „Евровизија 2013“.

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Каролина и Елена : Ти си нашиот победник, Тамара, те сакаме!

Не стивнуваат реакциите на македонската политичка и естрадна сцена по вчерашниот маестрален настап на Тамара …

error: Содржината е заштитена!