Почетна / Серии / Видео | Двете последни епизоди од „Ангели“

Видео | Двете последни епизоди од „Ангели“

 

Во четвртокот на Сител телевизија заврши емитувањето на мегапопуларната тинејџерска серија „Casi Angeles“. На барање на посетителите во прилог се двете последни епизоди од серијата снимени од верните фанови. Имено, на овој канал на Јутјуб можете да ги погледнете сите 113 епизоди од четврата сезона со македонски титл, се разбира снимени од каналот на Сител. Во последните епизоди се вратија многу од ликовите од првите сезони како Сиело, Нико, Хустина, Малвина, Могли и други.

 

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Детективската серија „The Glades“ секој ден на Fox Crime во 19.15 часот

Оригиналната драма, продуцирана од телевизиската мрежа A&E, во која играат Мет Пасмор, Кил Санчез, Карлос …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!