Почетна / Телевизија / Големиот брат / Валкан танц | Ава во „сендвич“ со близнаците

Валкан танц | Ава во „сендвич“ со близнаците

 

Во куќата на „Големиот брат“ синоќа беше организирана забава, која станарите ја освоија како награда. Секој се забавуваше на свој начин, а кога почна музиката, Ава Карабатиќ заигра заедно со близнаците Жељко и Жарко, кои ја „обиколија“ старлетата. По извесно време, дојде до конфликт меѓу близнаците, кои се препираа околу чаша вино. За да ги смири страстите меѓу браќата, „Големиот брат“ ги повика во исповедувачницата на „ладење“.

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!