Почетна / Забава / Бремена жена во парк истепа се околу себе

Бремена жена во парк истепа се околу себе

 

 

Еден парк во американската држава Кливленд беше вистинска арена во која се случи женска тепачка. Една од жените кои учествуваа во истата беше во поодмината фаза од бременоста. Тепачката започнала по кратка расправа, кога неколку девојки ја опкружија трудницата.

На снимката која трае две и пол минути, јасно се гледа дека бремената девојка прима и удари по стомак, но и таа задава многу болни удари.

 

 

Еден парк во американската држава Кливленд беше вистинска арена во која се случи женска тепачка. Една од жените кои учествуваа во истата беше во поодмината фаза од бременоста. Тепачката започнала по кратка расправа, кога неколку девојки ја опкружија трудницата.

На снимката која трае две и пол минути, јасно се гледа дека бремената девојка прима и удари по стомак, но и таа задава многу болни удари.

 

видео: Скај

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Премиерот Зоран Заев со Димитров на Струмичкиот карневал

Премиерот Зоран Заев на Струмичкиот карневал симболично побара преговори за членство со Европската Унија. На …