Почетна / Серии / Влоговите се бројат во „Милијарди“ во новата американска драма на ТВ 24
22.30 часот - нова американска серија од вторник до петок

Влоговите се бројат во „Милијарди“ во новата американска драма на ТВ 24

Во финансиските кругови на Њујорк се води битка за превласт и профит. Комплексна драма за моќната политика во светот на њујоршките високи финансии.

Брилијантниот титан за хеџ-фондови, Боби Акселрод-Акс и јавниот обвинител Чак Роудс играат опасна игра каде што влоговите се бројат во милијарди.

Двајца финансиски моќници не бираат сретства за да дојдат до поголем профит и вредност на акциите. Во желбата за доминација, не штедат ни од нивните нелегални фондови за да придобијат повеќе приврзаници за бизнисот. Корупцијата е нивното мото, кое го применуваат и во судството, и по цена на животи.

Oд вторник до петок, нова возбудлива американска серија на ТВ 24 со добитниците на ЕМИ и Златен Глобус Paul Giamatti, Damian Lewis, Maggie Siff, Malin Åkerman, Toby Leonard Moore, David Costabile, Condola Rashād и Asia Kate Dillon се познатите имиња кои се дел од актерската екипа на познатата драма на Showtime.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Руските „Татковци“ во потера по терористи во нова викенд серија на Сител

Дванаесет средношколски одбојкарки се киднапирани додека се враќаат во Москва по натпреварот на Кипар каде …

error: Содржината е заштитена!