Почетна / Серии / „Внатрешниот непријател“ од ЦИА сега во ФБИ секоја ноќ на Сител
The Enemy Within - американска мини серија на NBC

„Внатрешниот непријател“ од ЦИА сега во ФБИ секоја ноќ на Сител

Ерика Шепард е  поранешна соработничка на ЦИА, а денес е најголемата предавничка во американската историја, осудена на доживотен затвор во најстрогиот затвор.

Таа е ослободена од затвор од агентот на ФБИ Вил Китон (Морис Честен) со цел да помогне во апсење на лице кое ѝ се заканува на американската влада.

Доколку ви се допадна сижето, тогаш бидете на Сител секоја вечер по полноќ, од понеделник до петок и следете ја американската драма “Внатрешен непријател”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Руските „Татковци“ во потера по терористи во нова викенд серија на Сител

Дванаесет средношколски одбојкарки се киднапирани додека се враќаат во Москва по натпреварот на Кипар каде …

error: Содржината е заштитена!