Почетна / Серии / Трилер серијата „Тајкун“ со Драган Бјелогрлиќ по трет пат на Телма

Трилер серијата „Тајкун“ со Драган Бјелогрлиќ по трет пат на Телма

Тој е контроверзен бизнисмен и сопственик на голема фирма. Влегува во процес на приватизација на голем стопански комбинат. Токму кога сака да се исклучи од своето опкружување … доаѓаат старите сметки за наплата.

Антихерој со сите свои вештини, но и со сите свои маани. Човек од крв и месо. Богат и моќен човек, околу кој се менувааат пријателите, но и оние кои се претставуваат како такви.

Српската трилер серија “Тајкун” со Драган Бјелогрлиќ во главната улога по трет пат на Телма. Од 10 август во 22.15 часот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Шпионската серија за „Американците“ секоја ноќ на Сител телевизија

Oд понеделник (13 мај) на Сител телевизија во полноќниот термин започнува со прикажување познатата серија …

error: Содржината е заштитена!