Почетна / Телевизија / За кардио тренинзите и патувањата, „Урбан блок“ на 5 јануари

За кардио тренинзите и патувањата, „Урбан блок“ на 5 јануари

Во сабота (5 јануари) во 11.30 часот на телевизија Алфа ќе се прикаже првото издание од тв магазинот “Урбан блок” за оваа година. Нови интересни совети и теми за вашиот стил на живот и навиките кои треба да ги менуваме.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ААВМУ: Советот на агенцијата одлучува без какво било влијание

Советот на Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги категорично ги отфрла наводите на Здружението …

error: Содржината е заштитена!