Почетна / Забава / Станија пред силиконите. Како изгледаше? (фото 18+)

Станија пред силиконите. Како изгледаше? (фото 18+)

 

Станија Добројевиќ, покрај задникот, во прв план често ги става и своите силиконски гради, на кои е особено горда. Но, фотографијата што неодамна се појави во јавноста ни даде можност да погледнеме како изгледала природната Станија, односно пред да ги вгради силиконските гради. Разликата е преголема.

 

На црно белата фотографија, направена пред неколку години, Станија „заводливо“ позира пред огледало. А доколку пропуштивте уште едно „случајно“ излегување на брадавицa, слободно да кликнете овде.

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Поточиња, Каролина и Тамара на Карпошово културно лето

На платото кај „Млечен” и на плоштадот „Делфина” од 26 до 28 август ќе се …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!