Почетна / Серии / Видео | И вечерва бидете со МТВ и светскиот хит „Breaking bad“

Видео | И вечерва бидете со МТВ и светскиот хит „Breaking bad“

Скајлер го враќа Волт во семејниот дом, а Мајк дава збор дека Џеси е безбеден. Работите се враќаат во нормала, во која само нормалното не е нормално. Неочекувани пресврти во четвртата сезона на легендарната “Breaking bad”.

Непосакувани гости следуваат во секојдневието на Волтер и Џеси. Озогласениот картел најавува епска битка за превласт, каква што не сме виделе досега. Бидете со МТВ 1 секоја вечер во 22.15 часот и не ги пропуштајте највозбудливите епизоди од вашата омилена телевизиска серија.

Вечерва во 22:15 нова епизода од хит серијата „На пат кон дното“

Вечерва во 22:15 нова епизода од хит серијата „На пат кон дното“

Gepostet von МРТ1 Промо am Mittwoch, 27. November 2019

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Документарната серија „Предатори од Карпатите“ на МРТ 1

Во документарната серија „Предатори од Карпатите“ ќе навлеземе длабоко во суровиот европски пејсаж кадешто човекот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!