Почетна / Телевизија / Промо А1 сеуште функционира? (видео)

Промо А1 сеуште функционира? (видео)

 

Официјалниот Јутјуб канал на промо-тимот на А1 телевизија вчера (сабота) објави ново видео. Се работи за најавата на последната телевизиска сезона на А1 – 2010/2011. Телевизијата веќе одамна е згасната, а видеото веројатно е објавено од некој сентиментален и поранешен вработен во телевизијата.

Под видеото стои коментарот „tha last one“. Погледнете го, и потсетете се што нудеше А1 во својата последна телевизиска сезона.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ИНРЕКОМ со анализа за реформата на регулаторните тела во држававата

Институтот за развој на електронски комуникации ИНРЕКОМ Скопје спроведе анализа на состојбата во поглед на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!