Почетна / Живот / Новогодишна реклама која ги освои симпатиите на социјалните мрежи

Новогодишна реклама која ги освои симпатиите на социјалните мрежи

Ниту едни новогодишни и божиќни празници не може официјално да започнат без да ги видиме празничните видео приказни на големите брендови. И македонските брендови го следат овој светски тренд, па во духот на новогодишната еуфорија, оваа година својата приказна ја испраќа и познатата скопска пицерија Костарика.


Емотивно видео кое ќе го стопли вашето срце и ќе го разубави вашиот ден, оваа реклама воодушеви илјадници луѓе на социјалните мрежи, а веруваме дека ќе ве освои и вас.
Празниците се момент кога ги посакуваме најискрените желби – прво здравје, затоа што оваа година сфативме дека здравјето е најважно, потоа многу љубов – која ќе ни биде потребна после сите пропуштени прегратки во годината која ни минува и секако среќа – да ја поделиме со останатите за да биде насекаде околу нас!
Погледното го писмото до Дедо Мраз кое го испраќа пицерија Костарика.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Да ѝ помогнеме на младата Ане на која ѝ е откриен тумор на мозок

На младата охриѓанка и самохрана мајка Адријана Стефановска пред кратко време ѝ е откриена дијагноза …

error: Содржината е заштитена!