Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Отворена програма на ТВ 24 за заштита на јавниот интерес и здравје

Отворена програма на ТВ 24 за заштита на јавниот интерес и здравје

Отворена програма на телевизија 24. Состојба со коронавирусот – дома и во странство. Јавувања во живо, гости, анализи, линковски вклучувања од сите гранични премини, градови, општини, заразени земји … Секој ден, заедничка борба со опасниот вирус.

Во заштита на јавниот интерес, ТВ 24 продолжува со навремено и објективно информирање. ТВ 24 започнува со вонредна програма во вонредни услови. Седете дома и бидете во тек со сите најнови случувања со Корона вирусот во Македонија и светот. Заедно да ја победиме најтешката битка досега!

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Жанко З’ш со познатите фолк ѕвезди во нова меана на ТВ Сонце

Нова телевизиска меана во која домаќин е Жанко – З’ш. Македонска музика, хумор и забава …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!