Почетна / ФОТО / Девојка на денот / Фото | Каролина Гочева под маска и со ракавици : Седи си дома!

Фото | Каролина Гочева под маска и со ракавици : Седи си дома!

И македонските јавни личности се вклучија во апелот на Министерството за здравство кон почитување на мерките за заштита од новонастанатата ситуација со Корона вирусот. Една од нив е и ѕвездата Каролина Гочева, која на социјалните медиуми објави фотографија на која е сликана со сопругот Михаил Корубин. Пејачката порачува да седиме дома, а доколку е неопходно да излеземе надвор, тоа да го сториме со маска и ракавици.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Македонката во „Задруга“ го „растресе“ задникот

Македонската учесничка во српското реално шоу „Задруга“, Елеонора Миљковиќ пред неколку дена имаше настап за …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!