Почетна / ФОТО / Девојка на денот / Фото | Каролина Гочева под маска и со ракавици : Седи си дома!

Фото | Каролина Гочева под маска и со ракавици : Седи си дома!

И македонските јавни личности се вклучија во апелот на Министерството за здравство кон почитување на мерките за заштита од новонастанатата ситуација со Корона вирусот. Една од нив е и ѕвездата Каролина Гочева, која на социјалните медиуми објави фотографија на која е сликана со сопругот Михаил Корубин. Пејачката порачува да седиме дома, а доколку е неопходно да излеземе надвор, тоа да го сториме со маска и ракавици.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Пример за светски стил и однос – Каролина со нова фотосесија

Омилена на сите генерации. Обожувана од фановите. Почитувана од сите. Каролина Гочева е пример за …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!