Почетна / Серии / Новата верзија од „Зона на самракот“ секое попладне на Телма

Новата верзија од „Зона на самракот“ секое попладне на Телма

Новите епизоди од култната серија „Зона на самракот“ повторно на Телма, од понеделник до петок во 17.55 часот. Се работи за вториот циклус на продолженија на оваа серија, која претставува уникатен микс на мистерија, фантазија и хорор и има верни фанови низ целиот свет.

Римејкувани приказни во серијата од 2002 година. 44 продолженија со невообичаени параболи и неочекувани пресврти преку кои се истражуваат надежите и стравовите на човештвото.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Наркосите“ на Телма во новите епизоди се „селат“ во Мексико

Од Колумбија, продуцентите на “Наркос” се селат во Мексико. Како започна и како се развиваше …

error: Содржината е заштитена!