Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Контактната емисија на Телма нема да се емитува во изборната кампања

Контактната емисија на Телма нема да се емитува во изборната кампања

Поради почетокот на изборната кампања, а за да се спречат сите можни злоупотреби со телефонските јавувања, Црвена линија нема да се емитува.

Со ова известување се обрати телевизија Телма со гледачите. Повторни јавувања, нови твитови и постови кај Гоце следуваат по завршување на изборите.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

И „Пеколна кујна“ се најде меѓу репризите на српски емисии на Алфа

По ДНК, Необјавени приказни, Семејни тајни, Работна акција… следува уште една репризна емисија на Алфа. …

error: Содржината е заштитена!