Почетна / Сапуници / „Друго име љубави” од сега за викенд во 17:15 часот на Сител

„Друго име љубави” од сега за викенд во 17:15 часот на Сител

Некои ќе останат изненадени од новите случувања околу наследството кое ќе донесе неочекувани наследници. Нови сплетки на Тамара и Лука, но и нови љубовни искушенија за Лола и Саша.

Хрватската романтична драма “Другото име на љубовта” од сега ќе ја следите секоја сабота и недела на Сител од 17.15 часот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Гледачите на Канал 5 останаа без нежниот глас на Рејхан од „Ветување“

Гласот што ја надсинхронизира главната хероина на турската сапуница “Ветување” (Канал 5) е променет. Се …

error: Содржината е заштитена!