Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Јелена од Survivor во разголено издание! (18+)

Јелена од Survivor во разголено издание! (18+)

Жешките архиви на “Плејбој” ја посрамотија Јелена Мачиќ. Популарната шминкерка, натпреварувачката од “VIP Survivor” пред седум години позирала за престижниот магазин, ги покажала градите, а и меѓуножјето кое го покрила со нозете. Сега откако фотографиите повторно станаа актуелни поради зголемената популарност на шминкерката, таа изјавува дека не и е драго што повторно ќе се гледа себеси во такво издание.

 

“Не, па нема веројатно тоа сега да го објавите? Тоа беше специфичен момент кога се фотографирав, тогаш имав 37 години. Можеби ќе направам продолжение на сесијата кога ќе бидам во педесеттите”.

Моментот го искористила и почнала да зборува и за својот пропаднат брак.

“Оној момент кога неможете да го гледате мажот со очи, нема оправдување да останете во тој брак. Јас излегов од бракот само со една вазна. Каква алиментација, тоа не сум видела во мојот живот. Никогаш не бев посреќна од оној момент кога излегов од лошиот брак”, изјавила таа.

 

Секако дека ќе го објавиме тоа Јеленче. Момци, време е за уживање!

 

 

 

 

 
Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!