Почетна / Забава / Тропикo бенд ќе ја отвори третата автерфорк сезона во Дежаву

Тропикo бенд ќе ја отвори третата автерфорк сезона во Дежаву

 

Во петок во Дежа Ву – продолжуваат afterwork забавите

 


 

Тропико бенд ке ја имаат таа чест да ја отворат третата сезона на автерфорк забавите во Дежаву. Бендот ке свири во живо овој петок на 7 октомври.

 


 

Овие забави по кои е претпознатлив Дежаву со нетпение се очекуваат од скопјани кои во монотоното Скопје, овде гледаат спас и добра журка. Забавата ќе почне во 17 часот со резидент DJ Zdravko.

 


 

Резервации на тел: 076/304-009 , 078/242-536.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ден по концертот на Deep Purple, следува концерт на Масимо Савиќ

Со голема надеж дека лошите денови се зад нас, задоволство на Авалон е да го …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!