Дневни Архиви: 20/09/2020 | 09:55

Потресната приказна за отфрлените „Ангели“ започнува на Сител

Најтежок товар е товарот кој натежнува врз животите на отфрлените деца. Приказна за петте девојки од интернатот. Пет пријателки, чие пријателство ќе прерасне во сестринство. Девојки кои заедно ќе застанат пред секоја неволја и пред секој проблем. Девојки кои заедно ќе мечтаат за трошка родителска љубов. Девојки на кои судбината …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!