Почетна / Телевизија / „Патот до успехот“ со Александар Станковиќ во понеделник на 24ка

„Патот до успехот“ со Александар Станковиќ во понеделник на 24ка

Вообичаено, тој е оној кој поставува прашања, но во “Патот до успехот”, тој ќе одговара на прашања без цензура. Александар Станковиќ, новинар, водител на култната хрватска емисија „Недела во два“ (Nedjeljom u 2). Како се доживува себе си? За страста на две тркала. И адреналинот после емисија. Во понеделник, гледајте го “Патот до успехот” со Александар Станковиќ на ТВ 24, веднаш по српското квиз шоу “Столици”.

ПРОМО – Патот до успехот со Александар Станковиќ

Вообичаено, тој е оној кој поставува прашања, но во Patot do uspehot тој ќе одговара на прашања без цензура. Александар Станковиќ, новинар, водител на култната хрватска емисија „Недела во два“ (Nedjeljom u 2). Како се доживува себе си? За страста на две тркала. И адреналинот после емисија. Во понеделник, гледајте го Патот до успехот со Александар Станковиќ.

Gepostet von Patot do uspehot am Freitag, 1. März 2019

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Овие филмови се на репертоарот на Телма од 6. до 13. февруари 2021

ПРОГРАМСКА ШЕМА НА ТЕЛМА ТВ ЗА ПЕРИОДОТ ОД 06.02 2021 – 12.02 2021 САБОТА Телма …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!