Дневни Архиви: 10/12/2019 | 15:36

Тракер и Таско направија бум со „Црна мечка“, Инстаграм гори!

На барање на фановите заедно со видео спот се реализираше „Црна Мечка“, која за само неколку часа по промоцијата влезе на висока позиција ‘во тренд на Јутуб’. Се по популарните Таско и Тракер заедно во нов проект на Урбан Рекордс продукција, каде Таско се појавува како гостин во новата трап песна на Тракер. Оваа не им е прва …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!