Почетна / МК Сцена / Каролина со честитка: Ви посакувам безгрижни празнични денови

Каролина со честитка: Ви посакувам безгрижни празнични денови

 

Каролина Гочева со новогодишна честитка до македонската јавност

 

Вистинската ѕвезда на македонската естрада со новогодишна честитка до своите пријатели и фанови. 2017 година беше една од најсреќните години на нашата Каролина. 2017-та година, таа стапи на лудиот камен, и се омажи со Михаил Корубин, а свадбената церемонија беше пропратена со најголемо внимание од папараците и медиумите.

 

 

На неколку дена пред завршетокот на старата година, Каролина ги почести фановите со предновогодишна песна која е најава за нејзиниот нов албум што со нетрпение го очекуваме да излезе во февруари 2018-та година. Во продолжение погледнете ја нејзината честитка, упатена на само неколку часа пред завршетокот на годината :

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | 2 јуни – голем кам бек на најголемата Каролина со „Идила”

По долго време, преубава вест за илјадниците обожаватели на мега ѕвездата Каролина Гочева. Уникатните проекти …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!