Почетна / Живот / Тимот на ТВ Пакет ви посакува среќна и успешна Нова 2018-та година!

Тимот на ТВ Пакет ви посакува среќна и успешна Нова 2018-та година!

 

Драги читатели, Среќна Нова Година !

 

ТВ Пакет на сите свои читатели им ја честита Новата 2018-та година со желби за многу повеќе здравје, многу поискрена љубов, бескрајна среќа и успешна година што претстои. Интернет порталот и во иднина останува ексклузивен во однос на сите новости поврзани со телевизиските содржини во Македонија и регионот, обидувајќи се да ги покрие сите вести во телевизиската сфера.

 

 

Единствени во стилот и едни на пазарот, ТВ Пакет и во новата година продолжува да биде дежурен следач и критичар на сите телевизиски програми, сѐ со една единствена цел – да ја подигне свеста на македонските телевизиски канали во насока на подобрување на квалитетот на содржините.

Бидете со нас и во оваа година со сите ваши предлози и сугестии. Ви благодариме на довербата и ви ветуваме уште поинтересна година на вести и статии кои ќе го задржат вашето внимание.

Со почит, тимот на ТВ Пакет

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Прошетка низ Сончев систем” – астрономски час за деца

Платформата за едукација на деца и млади „Училница“, организира бесплатна, еднодневна работилница по астрономија за …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!