Почетна / Забава / Најдобрите македонски твитови од недела 01.02.2015

Најдобрите македонски твитови од недела 01.02.2015

 

 

 

 

 

Најдобрите твитови од 01.02.2015

ПОСЕТЕТЕ НЕ И НА ФЕЈСБУК

Ettttetet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРЕЗЕМЕНО ОД

ТВИТОВИ МК

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Јапонски оперски пејач ја отпеа познатата „Земјо македонска“

Врвниот јапоснки оперски пејач, Казухиро Котецу е вљубеник во Македонија и македонската песна. Тој на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!