Почетна / Серии / Страшна трагедија во финалето на „Беверли хилс“

Страшна трагедија во финалето на „Беверли хилс“

 

Вечерва по Дневник 2 на Сител телевизија ќе се емитува последната епизода од четвртата сезона на „Беверли Хилс“. Како што веќе известивме вчера, петтата сезона од серијата сеуште се емитува во Америка, поради таа причина засега не е ни откупена истата.

 

 

Наоми упаѓа среде венчалната церемонија на Макс и пред сите признава дека сеуште е вљубена во него. Ванеса повторно се појавува во животот на Лиам. Силвер изненадува со својата изјава дека сака да има дете со Тед, кој претходно јавно призна дека е геј. Диксон го замолува Нејвид да ја задржи Адријана, односно да не и дозволи да замине. Во меѓувреме Адријана се качува во авионот со Остин, а Диксон доживува страшна сообраќајна несреќа.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Прајмтајм на Телма со данската криминалистичка серија „ДНК”

Истражителот од Кпенхаген, Ролф Ларсен, е во потрага по киднапирана девојка со необична бенка на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!