Почетна / Забава / Ријана открива дека Кристијано Роналдо е геј

Ријана открива дека Кристијано Роналдо е геј

 

Роналдо присуствуваше на концертот на пејачката на крајот на мај, се сретна со неа зад сцената и гордо ја закачи фотографијата на својот Твитер профил. По објавувањето на фотографијта новинарите почнаа да се интересираат за нив, па затоа ја прашаа Ријана колку се интимни нејзините односи со Роналдо.

А одговорот на Ријана беше следен: „Имам многу пријатели кои се геј“.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Композиција од Дарија Андовска на над 35 радио-станици во целиот свет

На 13.10.2021 во 20ч во Биоскоп Балкан во Белград, во рамките на 67-то издание на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!