Почетна / Забава / Ријана открива дека Кристијано Роналдо е геј

Ријана открива дека Кристијано Роналдо е геј

 

Роналдо присуствуваше на концертот на пејачката на крајот на мај, се сретна со неа зад сцената и гордо ја закачи фотографијата на својот Твитер профил. По објавувањето на фотографијта новинарите почнаа да се интересираат за нив, па затоа ја прашаа Ријана колку се интимни нејзините односи со Роналдо.

А одговорот на Ријана беше следен: „Имам многу пријатели кои се геј“.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Бунтовниците“ се враќаат со нова песна и виртуелен концерт

Фановите на „Бунтовниците“ се воодушевени од изненадувањето што им го приредија нивните миленици. Beќе поминеа …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!