Почетна / ФОТО / Фото | Ѕвезда од „Survivor“ ги покажа стомачните

Фото | Ѕвезда од „Survivor“ ги покажа стомачните

Дојде лето, време е за годишните одмори и време е да се види кој претходните месеци бил вреден и работел на својот изглед, а на кој тоа не му било на листата на приоритети. Овој згоден дечко се прослави со улогата во една телевизиска серија, а стигна и до финалето на „Survivor“. Познат е по своето витко тело, кое сега буквално го довел до перфекција.

 

Дојде лето, време е за годишните одмори и време е да се види кој претходните месеци бил вреден и работел на својот изглед, а на кој тоа не му било на листата на приоритети. Овој згоден дечко се прослави со улогата во една телевизиска серија, а стигна и до финалето на „Survivor“. Познат е по своето витко тело, кое сега буквално го довел до перфекција.

Погледнете како Никола Шоќ си поминува во Будва на снимањето на новата сезона од серијата „Будва на морската пена“. Првата сезона од серијата штотуку заврши со емитување на Сител телевизија.

 

 

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Валентин Николоски води вести на Сител како Славица Арсова

Мал гаф во вестите на ТВ Сител за малку смеа во овие тешки времиња. | …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!