Почетна / Телевизија / Пријавете се за новото шоу „Брза кујна“ на Сител телевизија

Пријавете се за новото шоу „Брза кујна“ на Сител телевизија

 

“Брза кујна” – пријавувањето е во тек

 

 

Доколку одлично се снаоѓате во кујна, доколку знаете брзо и лесно да ракувате со намирниците и да подготвите интересни јадења, тогаш новото шоу на Сител ве чека токму вас.

“Брза кујна” е ново шоу кое на Сител телевизија со емитување започнува од септември и ќе се емитува секој работен ден. Сите оние кои сакаат да се пријават, може тоа да го сторат на меилот :

 

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Државните ТВ на Македонија и Бугарија со меморандум за соработка

Јавните сервиси Македонската радио телевизија и Бугарската национална телевизија потпишаа меморандум за разбирање, со којшто …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!